Európa Liga | Szkopje | 2018-07-11, 17:30
Gólszerzők: Petkovski (34'), Nagy G. (46'), Sharkoski (60'),
Rabotnicki: Bozinovski - Herera, Najdovski, Mitrev, Stevic - Stjepanovic, Bopesu, Stevanovic ( Sadiki, 88. ) - Peev - Sharkoski,( F. Petkovski, 70. ) P. Petkovski ( Geoffrey, 79. ) Vezetőedző: Gjorgji Jovanovski
Honvéd FC: Gróf – Batik, Kamber, Dino – Holender ( Bamba, 86. ),Gazdag, Vadócz, Nagy G., Uzoma ( Kukoc, 72. )– Danilo, Lukács ( Májer, 67. ) Vezetőedző: Supka Attila

A közvetítés nézőinek száma: 0

A hazaiak szereztek még egy gólt a a második félidőben, így megnyerték az első felvonást, minimális előnyt szerezve. Van még egy visszavágó, ahol Nagy Gergő gólja sokat érhet és kiharcolhatjuk a továbbjutást.
96"

Vége a mérkőzésnek. Rabotnicki - Honvéd: 2-1.

95"

Stjepanovic rúgta fel hátulról Danilót egy sárga lapért.

94"

Herrera kapott sárgát időhúzásért.

90"

5 perc a hosszabbítás.

89"

Batik kapott sárga lapot.

88"

Sadiki az utolsó csere a találkozón. Stevanovic jött le a pályáról.

86"

Nálunk Holender helyére Bamba érkezett. Ez volt az utolsó cserénk a mai napon.

82"

Gróf mentett nagyot Petkovski elől. Geoffrey adott remek passzt a csatár társának.

79"

Cserélnek a hazaiak: az első gól szerzője P. Petkovski helyére a légiós Geoffrey lépett a gyepre.

77"

Kukoc bal oldali beadását Májer fejelte kapu mellé 8 méterről.

72"

Nálunk Kukoc lépett a pályára Uzoma helyett.

71"

Ivószünet.

70"

F. Petkovski lépett a pályára Sharkoski helyett.

67"

Lukács helyett Májer érkezett a Honvédba.

66"

Petkovski lőtt éles szögből, kapu mellé.

65"

Holender csúnyán fölé rúgta a szabadot.

64"

Gazdagot vágták fel 18 méterre a kaputól. Jó helyről szabadrúgás a Honvédnak!

60"

Ismét a hazaiak vezetnek. Egy bal oldali beadás után Sharkoski 8 méterről a hálónkba lőtt Uzomával a nyakán. 2-1.

57"

Danilo 3 embert cselezett ki a bal oldalon  a passz azonban már nem sikerült.

55"

A kb. 250 fős kispesti tábor remek hangulatot teremt a stadionban. Tapsolnak, énekelnek, játékosainkat éltetik. Rajtuk nem múlik semmi ma sem.

52"

Peev lőtt kapu fölé 30 méterről.

46"

Mi kezdtük a második játékrészt. Csere nem volt egyik oldalon sem, a kezdőkkel folytatjuk.

Jobban kezdtek a hazaiak, két lövéssel jelentkeztek be a meccsbe. 10 perc után mi vettük át az irányítást, nekünk is voltak lehetőségeink, szögleteink. Ezután kiegyenlített volt a játék, majd szinte a semmiből szerezték meg a vezetést a macedónok. Már a szünetre készültünk, amikor Nagy Geri lövésre szánta el magát és 30 méterről hatalmas gólt lőtt! Maradjanak velünk, hamarosan jövünk vissza.
47"

Vége az első félidőnek. Rabotnicki - Honvéd: 1-1.

46"

Egyenlítettünk!!!! Nagy Gergő 30 méterről a jobb felső sarokba bombázott! Hatalmas gól volt!!!! 1-1.

45"

2 perc a hosszabbítás.

42"

Gróf mentett lábbal a kapujából kifutva Herera elől.

37"

Petkovski lőtt éles szögből 18 méterről alig kapu fölé.

36"

Egy kis-szöglet variáció után Holender adott be remekül, Vadócz 12 méteres fejesét bravúrral fogta a kapus.

34"

Vezetnek  a hazaiak. Petkovski kapott jó labdát a térfelünk közepén, majd betört a 16oson belülre és 14 méterről a hálónkba lőtt. 1-0.

30"

Holender 30 méteres szabadrúgásáról a hosszú oldalon csak centikkel maradt le Kamber.

27"

Folytatjuk, szerencsére Danilo is.

25"

Danilot rúgták meg 20 méterre a kaputól. Szabadrúgást nem kapott, de ápolni kellett a brazilt. Ezt az időt kihasználva, ivószünetet tartottak a csapatok.

20"

Danilo tört kapura, majd lőtt 24 méterről. A kapus csak nehezen tudta védeni a löketet. Kipattant róla a labda, ezt azonban a védők szögletre rúgták.

14"

Holender harcolta ki az első szögletünket. Ő ívelte be a labdát, amit a hosszú oldalon a védők kornerre mentettek Kamber elől.

8"

Az első szöglet is a hazaiaké volt, de könnyedén hárítottak a védőink.

5"

Stjepanovic lőtt kapu mellé egy 25 méteres szabadrúgást, Kamber szabálytalankodása után.

4"

Sharkoski csavart a kapunk mellé 17 méterről.

1"

A hazaiak kezdték a mérkőzést.

0"

Pirosban a hazaiak, sárgában a kispestiek.

0"

Hamarosan, Kristo Tohver  észt játékvezető sípszavára elkezdődik az Európa Liga mérkőzés Szkopjében. Segítői Neeme Neemlaid és Aron Härsing lesznek.

A Bozsik Stadion bontásának újabb fázisa - kattintson a lejátszáshoz!