Európa Liga | Bozsik Stadion | 2018-07-17, 18:00
Gólszerzők: Holender (7'), Holender (16'), Danilo (63'), Danilo (84'),
Honvéd FC: Gróf - Batik, Kamber, Dino - Heffler, Nagy G. ( Kovács, 85. ), Vadócz, Gazdag, Uzoma ( Kukoc, 67. ) - Holender ( Lukács, 83. ), Danilo Vezetőedző: Supka Attila
Rabotnicki: Bozsinovszki - Stevics, Najdovkszi, Mitrev, Herera - Peev, Styepanovics, Bopesu - Sarkoszki ( Geoffrey, 70. ), Stevanovics, P. Petkovszki ( F. Petkovszki, 70. ) Vezetőedző: Gjorgji Jovanovszki

A közvetítés nézőinek száma: 0

A második félidőben is két kispesti gólt láthattunk, így magabiztosan győztünk és jutottunk tovább a következő fordulóba. Végig kézben tartottuk a találkozót, a macedónoknak esélyük sem volt. Várjuk a következő ellenfelet az Európa Ligában!
94"

Vége a mérkőzésnek. Honvéd- Rabotnicki: 4-0. Összesítésben 5-2. Továbbjutott a Bp. Honvéd FC!!!!

93"

Kukoc egy csel után adott középre külsővel, Danilo 10 méterről fejelt, a kapus azonban hatalmasat védet.. Maradt a 4-0!

90"

3 perc a ráadás.

88"

Danilo emelt kapu fölé.

87"

Batik fejelt kapu fölé egy szögletet.

85"

Nagy Gergő helyére Kovács Nikolasz állt be. Ez volt az utolsó cserénk a mai találkozón.

84"

GÓÓÓL!!!!! Lukács passzolt jó ütemben Danilonak. A brazil 2 csellel betört a 16oson belülre, majd éles szögből a hálóba lőtte a negyedik kispesti gólt! 4-0!

83"

A kétgólos Holender Filip helyére Lukács Dániel.

80"

Egy kontra végén Danilo a második hullámban érkező Gazdaghoz passzolt, aki 15 méterről alig lőtt a jobb kapufa mellé.

78"

Holender nem engedett elvégezni egy szabadrúgást; ez is sárga lap.

77"

Najdovszki rúgta meg Holendert egy sárga lapért.

73"

Egy kapunk előtti kavarodás után Kamber sérült meg, de tudja folytatni a csékánk.

70"

Kettős csere a vendégeknél : P. Petkovski és Sarkoszki jött le a pályáról. Helyettük F. Petkovski és Geoffrey folytatja.

67"

Uzoma helyett Kukoc az első csere a találkozón.

64"

Hosszabbítás már biztosan nem lesz a párharcban.

63"

Góóól!! Danilo magabiztosan vágta a kapu bal oldalába a labdát. A kapusnak esélye sem volt. 3-0! Összesítésben 4-2 a Honvédnak.

62"

Vadócz indította remekül Danilót. A brazil kapura tört, Herrera utolérte, és gáncsolta 10 méterre a kaputól. Kiállítás és büntető!

61"

Sztyepanovics is besárgult.

57"

Peev lőtt 30 méterről kapu fölé.

50"

Batik kapott sárga lapos figyelmeztetést.

48"

Holender előtt suhant el a labda 10 méterre a kaputól.

46"

Danilo egy szép csel után lőtt, de egy védő blokkolta a löketet.

46"

A vendégek kezdték a második félidőt. Csere egyik oldalon sem volt.

Megérdemelten vezetünk a szünetben. Mi irányítottunk, a mi akaratunk érvényesült. A vendégek csak az utolsó percben jutottak el a kapunkig, de Gróf a helyén volt. Holender vezérletével az egész csapat remek teljesítményt nyújtott az első játékrészben. Maradjanak velünk, hamarosan jövünk vissza.
48"

Vége az első félidőnek. Honvéd - Rabotnicki: 2-0.

45"

3 perc a hosszabbítás.

44"

Egy 25 méteres szabadrúgást ütött vissza a mezőnybe Gróf.

40"

A szöglet nem sikerült, gyors kontrát vezettek a vendégek. Uzoma viszont nagyot küzdött hátul és megszerezte a labdát.

39"

Danilo harcolt ki egy szögletet a bal oldalon.

29"

Nem tudja folytatni a román játékvezető, hordágyon kell lehozni a pályáról. Helyette Iulian Calin lépett a gyepre. Jobbulást a sporinak!

27"

A játékvezető sérült meg egy rossz fordulás során.

22"

Mitrev is besárgult. Vadócz ellen szabálytalankodott.

20"

Uzoma kapta az első sárgát a meccsen. Az ellenfél térfelén szabálytalankodott az oldal vonal mellett.

16"

2-0!!!!!!!!! Gazdag ugratta ki egy csodás labdával a középen kilépő Holendert, aki higgadtan ballal a kapus mellett a kapuba lőtt, kb. 5 méterről. Összesítésben: 3-2

7"

GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL!!!! Holender szedte el a vendégek középső védőjétől a labdát, majd kapura tört s 10 méterről laposan a kapuba lőtt!! 1-0, összesítésben 2-2, idegenben lőtt góllal most a Honvéd a továbbjutó!

6"

Az első percekben nyomás alatt tartottuk a vendégek kapuját, Holender az első percben megszerezhette volna a vezetést, de a kapu fölé lőtt 6 méterről.

1"

A Honvéd kezdte a találkozót. A csapatok az előzetesen egyeztetettek szerint kék (Rabotnicski) illetve piros-fehér-fekete (Honvéd) színösszeállításban lépnek pályára.

0"

A mérkőzés játékvezetője: Marius Avram, segítői: Cristian Mircea Orbulet, Vladimir Urzica, a tartalékjátékvezető pedig Iulian Calin.

A Bozsik stadionban kellemes hőmérséklet és enyhe északnyugati szél fogadja a hamarosan pályára lépő csapatokat.

A kispesti szurkolók a kerítésen kívülről próbálják buzdítani a Honvédot, hangjuk reméljük egész mérkőzésen behallatszik majd.

A Budapest Honvéd FC-Magyar Futball Akadémia Utánpótlásközpontja - kattintson a lejátszáshoz!