OTP Bank Liga | Új Hidegkuti Stadion | 2019-02-09, 17:00
1
Puskás Akadémia FC
Gólszerzők: Holender (9'), Holender (17'), Radó (73'),
Honvéd FC: Gróf - Lovric, Kamber, Kálnoki-Kis - Mezghrani, Szendrei ( Májer, 67. ), Heffler, Gazdag, Uzoma - Danilo ( Tishler, 67. ), Holender ( N'Gog, 83. ) Vezetőedző: Supka Attila
PFLA: Hegedűs - Szolnoki, Hadzsiev, Heris, Bokros - Varga, Urblík, Tamás ( Nagy, 80. ), Kiss ( Latifi ,a szünetben. )- Radó, Vega ( Arabuli, 57. ) Vezetőedző: Radoki János

A közvetítés nézőinek száma: 0

Fontos győzelmet arattunk! A második játékrészben sikerült szépíteni a vendégeknek, de egy gólt megtartottunk a félidei előnyünkből. Nem volt sok helyzet egyik oldalon sem, a középpályán folyt inkább a játék. Ezzel a 3 ponttal újra a dobogón a Bp. Honvéd!
95"

Vége a mérkőzésnek. Bp. Honvéd - PAFC: 2-1.

94"

9 emberrel a PAFC!!! Heris megkapta a második sárgáját, így őt is kiállította Vad II.

93"

Gazdag is besárgult.

90"

3 perc ráadás.

90"

Varga kapott sárgát Uzoma felrúgásáért.

85"

Egy bal oldali beadás után Varga József fejelt 8 méterről, Gróf könnyedén hárított.

84"

N'Gog kapott remek labdát, majd egy csel után kapura lőtt, Hegedűs azonban védte a középre tartó löketet.

83"

A mai nap duplázó, immár 8 gólos Holender helyére N'Gog érkezett a csapatunkba.

81"

Kiállítás! A csereként beállt Latifi a félpályánál buktatta Gazdagot. Sárga lap, de már volt neki egy, így kiállította a játékvezető. 10 emberrel a PAFC!

80"

Tamás helyére Nagy érkezett a folytatásra. Ez volt az utolsó felcsúti csere a mai találkozón.

73"

Szépítettek a vendégek. Egy visszagurított labdát Radó lőtt rá futtából18 méterről, amely egy védőről a hálóba hullott. 2-1.

70"

Latifi kapott sárga lapot.

69"

A 10. vendég szöglet után Ulbrík lőtt kapásból kapu fölé 5 méterről.

67"

Kettős kispesti változtatás: Danilo és Szendrei jött le a pályáról. Helyettük Tischler és Májer érkezett a kispadról.

66"

Kálnoki-Kis kapott sárgát Arabuli lerántásáért.

64"

Latifi lőtt a 16os bal sarkától, Gróf azonban szögletre mentett.

63"

Gyönyörű kispesti támadás! Danilo és Mezghrani összjátéka után a brazil lőtt látványosan nem sokkal kapu fölé.

57"

Vega helyére Arabuli érkezett a vendégek csapatába a folytatásra.

55"

Holender szöglettel felérő szabadrúgását Gazdag fejelte kapu fölé 3 méterről. Kicsit magas volt a labda, ezért nem sikerült jobban megfejelni a játékszert.

50"

4 perc alatt 4 vendég korner! Az utolsónál Latifi bólintott 8 méterről, de Gróf magabiztosan védett.

47"

Két szögletet végezhettek el egymás után a vendégek. A második végén Szolnoki csúsztatott kapu mellé.

46"

A vendégek kezdték a második játékrészt. Kiss maradt az öltözőben, Latifi folytatja helyette a felcsúti csapatban.

46"

1780 a hivatalos nézőszám a mai találkozón.

Két góllal vezetünk a szünetben. Holender Filip használt ki két hatalmas védekezési hibát a félidő első felében. Ezután nem forogtak veszélyben a kapuk, magabiztosan őrizzük az előnyünket. Maradjanak velünk, hamarosan jövünk vissza.
46"

Vége az első félidőnek.

45"

Egy perc a ráadást rendelt el a játékvezető.

40"

Mezghrani harcolta ki az első kispesti szögletet a találkozón.

32"

Danilo szerzett labdát a középpályán Kiss Tamással szemben. A földön fekvő játékos kézzel megfogta a brazil lábát, de aztán meglepetésre megúszta sárga lap nélkül.

27"

Ulbrík húzott befelé a bal oldalról, majd 22 méterről lőtt nagyon kapu mellé.

22"

Radó jobb oldalról beadott szabadrúgását Hadzsiev fejelte nem sokkal kapu mellé 8 méterről.

17"

Itt a második gólunk!!! Kamber hatalmas bedobását a felcsúti védők nagyon benézték, középen érkezett Holender és 4 méterről a hálóba fejelt. 2-0.

16"

Heris is besárgult.

15"

Varga beívelt passzát Radó fejelte kapu fölé-mellé 6 méterről.

12"

Mezghrani remek beadását Danilo ollózta kapu fölé 12 méterről. Szép jelenet volt!

9"

GÓÓÓL!!! Vezetünk!!! Heris és Hadzsiev egymásra várt a 16os előterében. A szabad labdára Holender csapott le és 14 méterről a hálóba lőtte a vezető gólunkat. 1-0.

5"

Urblík lőtte kapu fölé a 20 méteres szabadrúgást.

4"

Tamás iramodott meg a kapunk felé, Kamber elgázolta; sárga lap a kispesti csapatkapitánynak.

3"

Uzoma fejelte haza röviden a labdát. Radó lecsapott rá, majd 8 méterről kapu fölé lőtt.

1"

A vendégek végezhették el a találkozó első szögletét, nagyobb veszély nélkül.

1"

Mi indítottuk útjára a labdát.

0"

Gyászszünettel kezdődött a mérkőzés; az olimpiai bajnok Ihász Kálmán és a Honvéd-tábor egyik tagjának, Lankovits András, Ördögnek a tiszteletére.

0"

Sárga-kékben a felcsútiak, piros-fehérben a kispestiek.

0"

Hamarosan Vad II. István sípszavára elkezdődik a mérkőzés. A két asszisztens Kóbor Péter és Horváth Róbert. A tartalék játékvezető feladatát Varga Zsolt látja el, az alapvonali játékvezetők Bognár Tamás és Pillók Ádám lesznek.

A Budapest Honvéd FC-Magyar Futball Akadémia Utánpótlásközpontja - kattintson a lejátszáshoz!