OTP Bank Liga | Mezőkövesd | 2018-08-12, 19:00
Gólszerzők: Holender (51'),
Mezőkövesd: Dombó - Pillár, Hudák, Szalai, Vadnai ( Silye, 60. ) - Cseri, Szeles, Mihailo ( Alves, 80. ), Tóth B. - Koszta ( Szakály, 68. ), Drazsics Vezetőedző: Kuttor Attila
Honvéd FC: Gróf - Batik, Baráth, Dino - Heffler, Nagy, Vadócz, Pilik ( Kamber, 78. ), Uzoma - Danilo ( Kukoc, 92. ) , Holender ( Lukács, 69. ) Vezetőedző: Supka Attila

A közvetítés nézőinek száma: 0

Színvonalas, jó iramú volt a második a második játékrész is. A félidő elején gyorsan megszereztük a vezetést. Egy tökéletes Vadócz indítás végén, Holender egy higgadt csellel és egy pontos lövéssel előnyhöz juttatta a csapatunkat. Ezután a hazaiak kerültek fölénybe, helyzetük is volt, de nekünk is akadt néhány veszélyes kontránk. Gólt azonban már egyik csapatnak sem sikerült szereznie, így az idei 4. mérkőzésünket is megnyertük. Továbbra is 100%-os a Bp. Honvéd!
95"

Vége a mérkőzésnek: Mezőkövesd - Bp. Honvéd: 0 - 1.

93"

Kukoc be is sárgult gyorsan: Pillárt buktatta hátulról.

92"

Utolsó csere a találkozón. Danilo helyett Kukoc lépett a gyepre.

90"

4 perc a ráadás.

89"

Nagyon nyomnak a hazaiak, de nagyon szervezetten, jól védekezünk.

86"

GRÓF!!! Szakály 26 méteres bombáját öklözte vissza a mezőnybe látványosan, majd a visszakanyarított labdát is megszerezte. Szép volt!

80"

Itt a harmadik kövesdi változtatás. Mihailo helyére André Alves érkezett.

78"

Újabb kispesti csere: Pilik helyére Kamber érkezett.

76"

Danilót kellett ápolni az oldalvonal mellett.

75"

Silye bal oldali beadását Szalai fejelte kapu mellé 12 méterről Baráth Boti szorításában.

73"

Danilo visszatett labdáját Vadócz lőtte rá 20 méterről, centikkel a jobb oldali kapufa mellé.  Nagy helyzet volt ez is.

71"

Lukács be is sárgult. A kiugró Cserit rántotta le még a hazai térfélen.

70"

Silye kapta a találkozó első sárga lapját. Hefflert rúgta fel.

69"

Nálunk a gólszerző helyett Lukács lépett a gyepre. Vastaps a vendégszektorból! Zúg a szép volt Filip!!!

68"

Koszta Márk helyett Szakály Dénes lépett a gyepre.

64"

Egy bal oldali hazai korner után középen Hudák 4 méterről fejelt alig kapu mellé. Hatalmas egyenlítési lehetőség volt!

60"

Első csere a találkozón: Vadnai helyett Silye kap lehetőséget az utolsó fél órára.

57"

Heffler szerzett labdát, majd lőtt 25ről nem sokkal kapu mellé .

55"

Eddig is a szépen megtelt vendég szektor volt a hangosabb, de a gólunk óta szinte hazai pályát varázsoltak szurkolóink Mezőkövesdre.

51"

Góóól!!! Vezetünk!!!! Egy megszerzett labda után Vadócz a saját térfelünkről indította hajszálpontosan Holendert. Csatárunk egyedül vezette a labdát kapura. Higgadtan kicselezte Dombót is, majd 10 méterről a hálóba gurított. 0-1.

48"

Heffler szögletét Batik csúsztatta meg a röviden, a labda azonban elsuhant Dino előtt a hosszún.

46"

3248 a hivatalos nézőszám a mai találkozón.

46"

Mi kezdtük a második félidőt. Csere egyik oldalon sem volt, a kezdőcsapatokkal folytatjuk.

Egy nagyon jó első félidőn vagyunk túl. Lüktető, jó iramú 45 percet láthattunk. Mindkét csapat a győzelemre játszik, mindkét oldalon voltak lehetőségek. Nekünk több helyzetünk volt, Vadócz lövésénél már a vezetést is megszerezhettük volna, Dombó azonban látványosan védett. Maradjanak velünk, hamarosan jövünk vissza.
48"

Vége az első játékrésznek. Mezőkövesd - Bp. Honvéd: 0-0.

46"

Szalai rúgta hátba Danilót az oldalvonal mellett, büntetlenül.

45"

Tóth távoli bombáját Baráth Botond blokkolta.

45"

2 perc hosszabbítás.

43"

Pilik be-passza után Danilo tette vissza lövésrea labdát, Holender gyengécske, 20 méteres löketét Dombó fogta könnyedén.

39"

Heffler szögletét Dino a rövid oldalon megcsúsztatta. A hosszún Vadócz érkezett jó ütemben, Mihailo azonban szögletre mentett előle.

35"

Drazic lőtt kapu fölé 25 méterről.

33"

Pilik beadása után Danilo fejelt 12 méterről, Szalai blokkolt. Lehet, hogy kézzel, de nincs büntető.

31"

Vadócz lőtt kapu mellé 20 méterről egy kipattanó labdát. Ez nem volt olyan jó lövés, mint az előbbi bombája középpályásunknak.

27"

Pilik remek passza után Vadócz lőtt 18 méterről, Dombó azonban gyönyörűen ütötte szögletre a löketet. Szép jelenet volt a lövés és a védés is!

20"

Danilo sarkazott Holendernek a 16os előterében. Filip felpörgette magának a labdát, majd félfordulattal lőtt alig kapu mellé! Szép játék volt!

16"

Cseri 22 méteres löketét védte elvetődve Gróf kapus. A kipattanót Szeles bombázta rá, ez Dinoról pattant szögletre.

13"

Holender és Dombó ütközött a hazai 16oson belül. Ápolni kellett a kispestit.

11"

Pilik 18 méteres kapás lövése pattant szögletre egy védőről.

8"

Egy gyors hazai kontra végén Baráth mentett szögletre.

3"

Mi végezhettük el a meccs első szögletét, sajnos veszély nélkül.

1"

Elkezdődött a mérkőzés.

0"

Sárga-kékben a hazaiak, piros-fehérben a kispestiek.

0"

Hamarosan, Erdős József sípszavára elkezdődik a mérkőzés. A két asszisztens Tóth II. Vencel és Szert Balázs. A
tartalék játékvezető szerepét Bornemissza Norbert látja el, míg a két alapvonali játékvezető Farkas Ádám és Takács János lesz.

A Bozsik Stadion bontásának újabb fázisa - kattintson a lejátszáshoz!