Budapest Honvéd MFA–FC Dabas 1–1

NB III-as csapatunk hazai pályán játszott döntetlent

2018-10-07 14:27:00

Az NB III Közép csoportjának 9. fordulójában az FC Dabas együttesét fogadta a Bozsik Stadionban a Budapest Honvéd MFA csapata.

1. perc: elkezdődött a mérkőzés.

3. perc: a dabasiak már a mi térfelünkön letámadnak, de szerencsére védőink ügyesen tartják meg a labdát.

8. perc: Májer csapott le egy kipattanó labdára, és 5 méterről okosan lőtte a kapus lábai között a hálóba.

1 - 0

13. perc: a Dabas is próbál támadni, a Honvéd védelme azonban rendre megállítja a vendégakciókat.

21. perc: Soltész lőtt 20 méterről, a labda a dabasi kapu jobb felső sarka felett suhant el.

27. perc: Soltész ívelt középre, de a labda elszállt a berobbanó támadók feje felett.

32. perc: négy a három ellen vezethettük a labdát a dabasi kapura, de nem sikerült gólra váltani a helyzetet, a vendégek védői felszabadítottak.

35. perc: veszélyes dabasi szabadrúgást mentettek védőink bedobásra.

39. perc: Májer ugratta ki középen jól Soltészt, aki kettőt tolt a labdán, és 20 méterről fél méterrel a jobb alsó sarok mellé lőtt. Remek helyzet felismerés volt, sajnos a gól elmaradt.

45. perc: A játékvezető lefújta az első félidőt.

46. perc: Elkezdődött a második félidő.

51. perc: két szögletünk volt egymás után, a másodiknál Temesvári csúsztatott okosan, a labda nehány centivel a bal felső sarok mellett hagyta el a játékteret.

54. perc: váratlanul kiegyenlített a Dabas. Egy félmagasan belőtt labdára Dalibor érkezett és a védőinket megelőzve a kimozduló Berla mellett a hálóba fejelt.

1– 1

58. perc: Temesvári kapott sárga lapot  buktatásért.

59. perc: három helyzetet is kidolgozott a Dabas, de Berla és a védelem megakadályozta az újabb vendéggólt.

62. perc: Dabasból Sárközi kapott sárgát.

63. perc: Holdampf ment el a szélen, középre lőtt labdájára Májer érkezett, de a felső léc kisegítette a dabasi kapust. Hatalmas ziccer volt.

64. perc: Fitos dolgoztatta meg Berlát, aki felső sarok elől mentette szögletre a szabadrúgást.

66.perc: Sárközi helyett Sándli a pályán a vendégeknél.

71. perc: Darabont kapott sárga lapot tőlünk.

76. perc: Soltész helyett Horváth Richárd állt be csapatunkba.

82. perc: Dalibor helyett Seregy a pályán a vendégeknél.

84. perc: Pisont Patrick mentett a berobbanó dabasi támadó elől egy szögletet követően.

85. perc: a dabasiak kisebb faultokkal próbálják tördelni a játékot.

88. perc: Takács a pályán Fitos helyett a vendégeknél.

89. perc: Seregy Tamás kapott sárgát, Holdampf buktatásáért.

90. perc: a játékvezető 3 percet hosszabbít.

91. perc: Holdampf beadására Májer pontosan érkezett, de fejesét a dabasi kapus elérte vetődve. Ez is hatalmas ziccer volt.

93. perc: egy dabasi szabadrúgás után a játékvezető lefújta a mérkőzést.

Budapest Honvéd MFA–FC Dabas 1–1 (1–-0)