Budapest Honvéd MFA II–Kecskeméti TE 2–1

Sorozatban ötödik mérkőzésén maradt veretlen Pisont István együttese

2018-10-21 13:04:00

Az NB III Közép csoportjában a Kecskeméti TE együttesét fogadta a Budapest Honvéd MFA II a Bozsik stadionban.

A mieink a hazai piros fehér mezben, a vendégek lila mezben játszanak.

1. perc: Elkezdődött a mérkőzés.

2. perc: Csaba Dániel tisztázott a tizenhatosunkra betörő kecskeméti csatárok elől.

3. perc: Nádudvari lőtt 18 méterről, fél méterrel kapunk felett szállt el a labda. Agilisan kezdett a Kecskemét, már a mi térfelünkön letámad a vendégcsapat.

7. perc: Májer ugratta ki N'Gogot, aki kicsit hosszan vette át a labdát, így a vendégvédők szögletre mentettek.

14. perc: Markó lövését, Horváth védte vetődve.

15. perc: Májer próbálkozását még sikerült hárítani, utána viszont Király Olivér remekül ívelt be középre Csabához, aki nem hibázott, s vendégvédők között a bal felső sarokba vágta a labdát a kimozduló Mészáros mellett.

1–0

25. perc: Nádudvari 18 méterről ellőt labdáját, Horváth András kiütötte a mezőnybe.

35. perc: négy a három ellen vezethettünk támadást, de a vendégek végül tisztázni tudtak.

40. perc: Kovács Nikolasz szabadrúgása a berobbanó támadók a hosszú kapufa mellett is elsuhant.

43. perc: egyenlített a Kecskemét. Selyem húzott el a jobb szélen, pontosan adott középre, a három védőnk kíséretében érkező Vladul bevetődve a kapuba a labdát a hárítani igyekvő Horváth András mellett.

1–1

45. perc: A játékvezető lefújta az első félidőt.

46. perc: Elkezdődött a második félidő.

53. perc: Darabont lőtt 20 méterről, Mészáros vetődve hárított.

57. perc: Kovács Nikolasz ment a szélen, a beadására N’Gog érkezett, a védők megelőzték a Honvéd támadóját.

58. perc: Májer cselezgetett, a tizenhatos belül, a belőtt labdájáról pedig csak centikkel maradt. le Musa.

62. perc: kényszerű csere, Horváth Richárd helyett Soltész Dominik a pályán.

63. perc: Májer ívelését N’Gog csúsztatta meg, így Soltész előtt adódott ziccer, de a vendégek védői tisztázni tudtak.

68. perc: Vladu helyett Balogh Szabolcs állt be a vendégeknél.

69. perc: sárga lapot kapott Bagó Patrik lerántásért.

72. perc: Musa lőtt 17 méterről, de a megpattanó lövése 3 méterrel kapu felett száll el.

74. perc: Király Olivér belőtt labdája Májer elé került, aki tizennégy méterről a jobb kapufa mellé lőtt.

76. perc: Májer lépett ki és tíz méterről megpróbálta átemelni a kapust, de Mészáros belekapott a labdába, így kimaradt a ziccer.

80. perc: Musa helyett Szeles Patrik a pályán.

84. perc: Selyem helyett Takács a pályán a vendégeknél.

87. perc: Soltész szöglete Májer a hosszú oldalról ívelte vissza a labdát középre, David N'gog pedig megelőzte a vendégvédőket és a kapuba fejelte a labdát.

2–1

89. perc: Urbán kapott sárgát a vendégeknél.

90. perc: Bence a pályán Májer helyett.

92. perc: Szeles kapott sárga lapot.

93. perc: A bíró lefújta mérkőzést.

Budapest Honvéd MFA II.–Kecskeméti TE 2–1 (1–1)